Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum R.A.T.-asg rawa mazowiecka-Rawski Airsoftowy Team Strona Główna -> Strzelanie

Admin

Dołączył: 24 Maj 2013
Posty: 346

Skąd: Rawa Mazowiecka

PostWysłany: Nie 15:24, 15 Lut 2015    Temat postu: Islandzki Gejzer IV Karolew 01.03.2015

Panowie!

Kto jest za? Żeby miał sens musi się zebrać min. 4 osoby.

Organizator GSMC
Miejsce spotkania: Karolew k. Aleksandrowa Łódzkiego.
Mapa dojazdu : [link widoczny dla zalogowanych]

Cel spotkania: zabawa w starym klasycznym stylu - intensy
Start: Rejestracja + chronowanie: 08.30-09.30
Odprawa: 09.30(Odziały Islandzkiej Samoobrony)
Odprawa wojsk NATO 09.45 Początek działań bojowych 10.00
Koniec:
Około godz. 14:00 (ognisko + grochówka)

Odpłatność za grę 30 zł. brutto płatne na konto bankowe co najmniej na trzy dni przed imprezą.
Zwolnieni z opłat- dowódca sił Islandzkich i dowódca sił NATO .
Przydział nagród za szczególne męstwo (zdobycie flagi) w grze jest w gestii dowódców. Pula nagród zostanie przydzielona przez ORGA. Nagrody zostaną wręczone na koniec gry w trakcie odprawy.
Dane do wpłat: tytuł -opłata za org. gry
mBank nr 93 1140 2004 0000 3002 7115 5496 Łukasz Lewandowski.
W ramach opłaty zapewniamy:
parking, scenariusz gry, gadżety, artefakty, moderację, chronowanie, grochówka po grze, drobne nagrody, ubezpieczenie NW
Zapraszamy GSMC czyli "AKWARIUM"!!!!!

Limit Fps: W terenie max 450(żółto – zielona taśma). Powyżej 450fps – singiel(niebieska). Max 500 FPS Poniżej 5 m - cicha śmierć .
Koordynatorzy (arbitrzy z aparatami) będący zarazem doradcami dla stron konfliktu. Dodatkową funkcją arbitrów będzie dyscyplinowanie i uwiecznianie problematycznych sytuacji związanych z „terminowaniem”.

Pirotechnika:
Pirotechnika przydziałowa 15 granatów na stronę.
Możliwe użycie pirotechniki dymnej-dym w okopie ,bunkrze-eliminacja załogi.

Wiek: 18+
Każdy uczestnik zobowiązany jest dostarczenie organizatorowi formularza (oświadczenia).
Uwaga: osoba bez oświadczenia nie zostanie wpuszczona na teren walk.
Respy & Leczenie:
Respy – info gdzie: w trakcie odprawy. Po 5 osób co 10 minut.
Medycy:
Brak
Mapa terenu:. Będzie rozdana na miejscu + zostanie zamieszczona w tym temacie na forum
Podział na strony konfliktu:
Oddziały NATO (Multicam ,DPM ,Marpat , ACU,)
1)
….50
Oddziały Islandzkiej Samoobrony ( wodland, polskie flektharn, rosyjskie)
1)
….-50
Organizacja rozgrywki: 5 miast( flagi islandzkie) islandzkich do zdobycia ,obrony, odbicia (liczona po 1 pkt)
Strona która zdobyła najwięcej punktów wygrywa .Na każdy cel miasto 45 minut ,15 minutowe przerwy na zmianę pozycji i przeładowanie .